Ranking „Nowe Prawo”: Eksperci nie tylko z prawniczą wiedzą

Powiększyło się grono firm prawniczych, które wybrały specjalną rankingową kategorię przeznaczoną dla kancelarii wyspecjalizowanych w jednym obszarze obsługi prawnej. W ubiegłym roku we wszystkich podkategoriach startowało 17 uczestników. W tym mamy 24.

 

DZIAŁALNOŚĆ WINDYKACYJNA

Branża windykacyjna co roku ma w rankingu sporą reprezentację. Zgłosiło się 8 firm prawniczych z trzech miast: Warszawy, Łodzi i Wrocławia.

 
 

DZIAŁALNOŚĆ ODSZKODOWAWCZA

W podkategorii działalność odszkodowawcza też pojawił się nowy gracz. Kancelaria Adwokacka adw. Łukasz Kowalski z Częstochowy świadczy usługi dla ofiar wypadków komunikacyjnych i ich bliskich.

 
 

KANCELARIE ŚWIADCZĄCE USŁUGI PRAWNICZE W FORMULE DIRECT

Pozycji lidera – firmy Lex Secure 24h – nie jest w stanie zagrozić żaden z trzech pozostałych uczestników. Specjaliści od usług prawnych świadczonych na odległość mieli w 2023 r. gigantyczną liczbę klientów i spraw.

 
 

OBSŁUGA ROSZCZEŃ FRANKOWICZÓW

Obecne w zestawieniu kancelarie świadczą usługi na rzecz klientów z całej Polski. Liderem pozostaje ogromny zespół z Wrocławia – Bochenek, Ciesielski i Wspólnicy, który ma na koncie najwięcej spraw zakończonych prawomocnym wyrokiem lub ugodą.